نمایش 1–12 از 36 نتیجه

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-FE-100LX یک ماژول فرستنده با عملکردی بالا در محیط های سخت است که برای انتقال طول موجی 1310 نانومتر بر روی بستر فیبر نوری در حالت  SMF با سرعت Fast Ethernet تا مسافت کاری به فاصله 10 کیلومتر تعبیه شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC16G-LW یک ماژول +Fibre Channel LW SFP شانزده گیگابیت بر ثانیه می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل CVR-X2-SFP10G

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو CVR-X2-SFP10G، به عنوان یک ماژول مبدل نیز شناخته شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول سیسکو مدل DS-SFP-FC16G-SW اتصال کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 4/8/16 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-LW

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو DS-SFP-FC8G-LW اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه بر روی پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کند.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل DS-SFP-FC8G-SW

750,000 تومان
ماژول های +Fibre Channel SFP با سرعت 8 گیگابیت بر ثانیه اتصال کانال فیبر را برای پورت های 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه در پلتفرم MDS 9000 Family فراهم می کنند. آنها اتصالات کانال فیبری را با قابلیت سنجش خودکار و سرعت 2/4/8 گیگابیت بر ثانیه ارائه می دهند.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-D

650,000 تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-D برای تمامی درگاه‌های SFP دارای اتصال نوع Connector LC است و کاربرد آن فقط برای کابل های فیبر نوری حالت Single Mode می باشد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX-U

650,000 تومان
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX-U یک فرستنده دو جهته با کارایی بالا و مقرون به صرفه SFP می‌باشد. این محصول برای 1000BASE-LX با سرعت گیگابیت اترنت و کانال فیبر با سرعت یک گیگابیت تولید شده است.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-BX40-U-I

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-BX40-U-I با سرعت 1.25 گیگابیت بر ثانیه و طول موج 1310 نانومتر قادر است اطلاعات را تا فاصله حداکثر 40 کیلومتر انتقال دهد.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-EX-SMD

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-EX-SMD، سوئیچ ها و روترهای شما را به شبکه متصل می کند. دستگاه ورودی / خروجی با قابلیت جا به جایی در حین کار (hot-swappable) به یک پورت یا اسلات گیگابیت اترنت متصل می شود.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100EX

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول 100BASE-X SFP سیسکو یک دستگاه ورودی/خروجی با قابلیت جابه جایی در حین کار می باشد که به پورت های Fast Ethernet، پورت های dual-rate Fast/Gigabit Ethernet یا پورت های گیگابیت اترنت یک روتر یا سوئیچ سیسکو وصل می شود.

ماژول فیبر نوری سیسکو مدل GLC-FE-100ZX

برای قیمت تماس بگیرید
ماژول GLC-FE-100ZX دارای طول موج 1550 نانومتر و از حداکثر فاصله 80 کیلومتر برخوردار است و این ماژول با کیفیت ساخت عالی و قیمت مناسب در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رود.